Stránka Kurz ZZA - Zdravotník zotavovacích akcí se připravuje. Děkujeme za pochopení.

Připravujeme akreditaci pro kurz ZZA v rozsahu 40 hodin.

Kurz ZZA - Zdravotník zotavovacích akcí je veden profesionálními instruktory s praxí u záchranných složek a dlouhodobou praxí na zotavovacích akcích dětí a mládeži.

Kurs ZZA je složen z teoretické a praktické znalosti první pomoci, ze základů hygienických a souvisejících legislativních pravidel. Součástí kurzu ZZA je i praktický nácvik záchrany tonoucí osoby v bazénu. Kurz je rozložen do 21 hodin teorie a 19 hodin praktického výcviku.

Školení od profesionálů - Staňte se připraveným zdravotníkem v obraze!

Chcete školení od profesionálů na zotavovací akce jako jsou tábory a školy v přírodě? Nebo dáte přednost na školení zdravotníků od nudných teoretiků, kteří nevytáhli paty z učeben? My jsme ta první varianta. Nejen že vás naučíme co potřebujete, ale ještě vás seznámíme s problematikou, která na vás čeká. Nechceme vás odradit. Chceme vás připravit!

S námi se naučíte jak první pomoc, tak i získáte potřebnou sebedůvěru a dlouhodobou péči pro výkon zdravotníka.

Jak učíme?

Teoretická i praktická částl je vedena formou praktického výcviku se zážitkovou formou.

Rekvalifikační kurz zdravotníka zotavovacích akcí seznamuje účastníky se základními povinnostmi zdravotníků zotavovacích akcí pro děti a mládež podle Zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví.

Komu je náš kurz určen?

Náš kurz je primárně určen těm, kteří chtějí vykonávat funkci zdravotníka (dle § 8 zákona č. 258/2000 Sb. a vyhlášky MZ č. 106/2001 Sb.) na nejrůznějších akcích, např.

Akreditovaný kurz je ukončen písemným testem a závěrečnou praktickou zkouškou.

Certifikát pro úspěšného absolventa

Po úspěšném ukončení je účastníkovi uděleno Osvědčení o rekvalifikaci vzdělávacího programu Zdravotník zotavovacích akcí s neomezenou dobou platnosti. Každý držitel certifikátu může vykonávat činnost zdravotníka na zotavovacích akcích a to například i na ŽL. Zvyšte svou odbornost absolvováním našeho Kurzu ZZA.

Předpoklady přihlášeného účastníka:

Forma výuky: 2 víkendy od 8:00 do 18:00.
Místo výuky: kurz probíhá v učebně v centru Prahy. V případě zájmu jsme schopni zajistit výuku i v jiných městech. Minimum účastníků pro výběr jiného města je 12.

Cena za kurz: jen 2.500 Kč/osoba
V ceně jsou výukové materiály, pomůcky pro nácvik, spotřební materiál a také občerstvení.
Přístup do on-line učebny - aktualizované výukové  materiály po dobu 5 let po ukončení kurzu. S námi budete pořád v obraze!

Máte zájem o náš kurz zdravotníka zotavovacích akcí? Napište nám!

Praktické rady

Kardiopulmonární resuscitace

Kdy, jak a proč provádět KPR neboli Kardiopulmonární resuscitaci?

Kardiopulmonární resuscitace
Život ohrožující stavy

Život ohrožující stavy

Jaké jsou život ohrožující stavy a jak je aktivně a účinně řešit?

Dokumentace

Jak správně vést jako zdravotník třeba na táboře zdravotnickou dokumentaci?

Zdravotnická dokumentace

Naučte se zachránit lidský život

CHCETE VÍCE INFORMACÍ?

Kurz první pomoci

Nabízíme naše kvalitní a vysoce odborné kurzy první pomoci jak jednotlivcům, tak i celým firmám a společnostem. Objednejte si náš kurz první pomoci a budete v obraze. Navíc, ještě podpoříte naši neziskovku Klub 112 z.s. Praha.

Kurz AED - Jak použít AED?

Víte kdy použít AED? Víte kde ho najdete nebo jak správě AED použít, abyste zvýšili šance na záchranu lidského života? Objednejte si náš AED kurz. Dozvíte se vše potřebné.

Kurz ZZA - Kurz zdravotníka zotavovacích akcí

Zpracováváme Akreditaci pro MŠMT, abychom mohli samostatně školit a zvyšovat vaši kvalifikaci a získat tak certifikát zdravotníka zotavovacích akcí, neboli Kurz ZZA.